STILL AVAILABLE FOR 460K giveaway price. Comes with original 90W charger
POCO F7 PRO 12/256
Very mint phone with no issues or faults.
460k, slightly negotiable.
Free 90W charger
Nnewi Anambra state for ace to face deals
Admin Escrow for your peace of mind ??↔️
09068982116
| Color | Black |
| Phone Type | Mobile Phone |
| Phone Brand | Xiaomi |
| Condition | Foreign Used |
| RAM | 12 GB |
| Internal Storage | 256 GB |
| Phone Screen Size | 6.1 > inches |
| SIM | Dual Nano-SIM |
| Display Type | AMOLED |
| Exchange Possible | No |
| Color | Black |
| Phone Type | Mobile Phone |
| Phone Brand | Xiaomi |
| Condition | Foreign Used |
| RAM | 12 GB |
| Internal Storage | 256 GB |
| Phone Screen Size | 6.1 > inches |
| SIM | Dual Nano-SIM |
| Display Type | AMOLED |
| Exchange Possible | No |
| Product Location | Nnamdi Azikiwe University College Of Health Sciences Nnewi, Nigeria 435101 Nnewi, Anambra, Nigeria |
No reviews found!
//= trans("no_feedbacks_found"); ?>No feedback yet.

No comments found for this product. Be the first to comment!