Hp Zbook workstation 14U
Core i5
(16gb Ram, 256ssd)
8th gen
Keyboard light
4gb Dedicated Graphics
| Condition | Foreign Used |
| Computer Type | Windows Laptops |
| RAM | 16 GB |
| Internal Storage | 256 GB |
| Exchange Possible | No |
| PC Brand | HP |
| PC Display Size | 13 / 13.3 inches |
| Storage Type | SSD |
| Processor | Intel Corei5 |
| Operating System | Windows 11 |
| Condition | Foreign Used |
| Computer Type | Windows Laptops |
| RAM | 16 GB |
| Internal Storage | 256 GB |
| Exchange Possible | No |
| PC Brand | HP |
| PC Display Size | 13 / 13.3 inches |
| Storage Type | SSD |
| Processor | Intel Corei5 |
| Operating System | Windows 11 |
| Product Location | Ayobo road by Oluwaga bus stop Ipaja, Lagos, Nigeria |
No reviews found!
//= trans("no_feedbacks_found"); ?>No feedback yet.

No comments found for this product. Be the first to comment!