Brand : HP Model : Elitebook 9480M Processor : 4th generation Intel Core i5 Processor Storage Capacity: 500GB HDD RAM : 8GB Battery : Minimum of 2 hours Backup Display : 14” Resolution : 1920 x 1200 HDMI : Yes Webcam : Yes WiFi : Yes Keyboard Light : Yes USB ports : 3
| Condition | Foreign Used |
| Computer Type | Windows Laptops |
| RAM | 8 GB |
| Internal Storage | 512 GB |
| Exchange Possible | No |
| PC Brand | HP |
| PC Display Size | 14 / 14.1 inches |
| Storage Type | HDD |
| Processor | Intel Corei5 |
| Operating System | Windows 10 |
| Condition | Foreign Used |
| Computer Type | Windows Laptops |
| RAM | 8 GB |
| Internal Storage | 512 GB |
| Exchange Possible | No |
| PC Brand | HP |
| PC Display Size | 14 / 14.1 inches |
| Storage Type | HDD |
| Processor | Intel Corei5 |
| Operating System | Windows 10 |
| Product Location | Ikeja, Lagos, Nigeria |
No reviews found!
//= trans("no_feedbacks_found"); ?>No feedback yet.

No comments found for this product. Be the first to comment!