Hp EliteBook 820 g4
8gb 256ssd
Windows 10 pro
Core i5 quad core
Keyboard light
2hrs long battery.
Going for 8gb 256ssd
Windows 10 pro
Core i5 quad core 7th Gen
Keyboard light
2hrs long battery.
220k slightly negotiable
| Condition | Nigeria Used |
| Computer Type | Windows Laptops |
| RAM | 8 GB |
| Internal Storage | 256 GB |
| Exchange Possible | No |
| PC Brand | HP |
| PC Display Size | 13 / 13.3 inches |
| Storage Type | SSD |
| Processor | Intel Corei5 |
| Operating System | Windows 10 |
| Condition | Nigeria Used |
| Computer Type | Windows Laptops |
| RAM | 8 GB |
| Internal Storage | 256 GB |
| Exchange Possible | No |
| PC Brand | HP |
| PC Display Size | 13 / 13.3 inches |
| Storage Type | SSD |
| Processor | Intel Corei5 |
| Operating System | Windows 10 |
| Product Location | Ibadan, Oyo, Nigeria |
No reviews found!
//= trans("no_feedbacks_found"); ?>No feedback yet.

No comments found for this product. Be the first to comment!