Laptop ? Highlights:
System Manufacturer: Dell Inc.
System Model: Dell Latitude 3520
Year Of Manufacture: 2021
(11th Generation)
Processor: 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7 CPU @ 2.40GHz - 4.20GHz
Total Cores: 4
Total Threads: 8
Memory Type: 8GB RAM (PC4)
Storage Type: 256GB SSD
Display Properties:
Screen Size: 15.6-inch diagonal Full- HD anti-glare SVA flat (1920 x 1080) -
Intel(R) Iris(R) Xe Graphics
Frameless Screen
Installed OS: Windows 11 Pro
Features:
Keyboard light ?
TYPE C: Yes ✅
HDMI: YES ✅
Webcam ?: YES ✅
Wifi ?: YES ✅
Bluetooth: Yes ✅
Earphone Port: Yes ✅
USB Port: Yes ✅
SD Card Slot: Yes✅
LAN Port: Yes ✅
Battery ? Status: ✅ Excellent
Power Supply: ? Smart AC Adapter
| Condition | Foreign Used |
| Computer Type | Windows Laptops |
| RAM | 8 GB |
| Internal Storage | 256 GB |
| Exchange Possible | No |
| PC Brand | Dell |
| PC Display Size | 15 / 15.6 inches |
| Storage Type | SSD |
| Processor | Intel Corei5 |
| Operating System | Windows 7 |
| Condition | Foreign Used |
| Computer Type | Windows Laptops |
| RAM | 8 GB |
| Internal Storage | 256 GB |
| Exchange Possible | No |
| PC Brand | Dell |
| PC Display Size | 15 / 15.6 inches |
| Storage Type | SSD |
| Processor | Intel Corei5 |
| Operating System | Windows 7 |
| Product Location | Cafeteria 2001 new hall Maryland, Lagos, Nigeria |
No reviews found!
//= trans("no_feedbacks_found"); ?>No feedback yet.

No comments found for this product. Be the first to comment!